O nás

Společnost DPS design, s.r.o. byla založena roku 2001, jako dceřiná společnosti GRUPA DPS sp. z o.o., která vznikla roku 1995. Tehdejší zakladatelé jsou dodnes přátelé, což je velmi cenné.

Díky tomu to spojení, získala naše společnost výhradní zastoupení značky DPS® a „technologie napínaných podhledů DPS®“ pro Českou a Slovenskou republiku.

Jedním ze zakladatelů DPS design, s.r.o. je Ing. Aleš Bílý, původem z Ostravy. Z toho důvodu má firma sídlo v Ostravě. Postupem času přibývalo více a více zakázek v Praze a okolí, což dalo popud otevření kanceláře v Praze na Černém Mostě. Stalo se tak v roce 2003.

To, že napínané podhledy DPS® měly úspěch, dalo možnost v roce 2007 rozšíření pražské kanceláře.

V roce 2010 se firma přestěhovala do svých prostor v Dřevčicích u Brandýsa nad Labem. Je zde vzorkovna i menší prodejna.


O značce DPS®

Technologie napínaných podhledů DPS® dnes již není žádné ořezávátko. Značka DPS® má zastoupení ve více než 25 zemích světa, přes 200 vedoucích zástupců. Důvodem úspěchu DPS® je patentovaná technologie, prvotřídní folie od renomovaných společností jako je RENOLIT AG GmbH a skvěle odvedená práce výrobních a montážních týmů. Také neustálý vývoj a novinky přispívají ke stále většímu zájmu.

Od roku 2009 má společnost Grupa DPS sp. z o.o. evropský certifikát CE1488-CPD-0106/W vydaný dle normy EN 14716:2004 pro „Napínané podhledy“. Tento certifikát se neustále obnovuje a potvrzuje se tak kvalita a původ používaných materiálů. Veškerý materiál DPS® je vyráběn v zemích EU a splňuje tak přísná kritéria výše zmíněné normy, kterou ČR převzala v plném znění.

Výpis z Obchodního Rejstříku

Významní klienti